Showtime

Miley Cyrus dhe Kaitlynn Carter më të dashuruara se ndonjëherë më parë

09/11/2019 12:47
nga:N S

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, është në lidhje të dashurisë me Kaitlynn Carter.

Ato janë të dashuruara më shumë se kurrë ndaj njëra-tjetrës.

Këtë herë ato morën vëmendjen e të tjerëve me veshjet e tyre, Cyrius dhe Carter u veshën njëjtë me kostume ngjyrë të zezë.

Ato mbrëmë ishin të shikojnë sfiladën e modës të dizajnerit Tom Ford.