Sporti

Messi s’ka të ndalur, Barcelona kalon në epërsi

11/02/2019 16:45
nga:M K

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Levantes në udhëtim.

U deshën plotë 38’të minuta, në mënyrë që të shënohej goli i parë në këtë takim, shkruan GazetaBlic.

Pesë herë futbollisti më i mirë në botë, Messi, e konvertoi në gol një penallti të akorduar nga gjyqtari.

Kanë mbetur edhe shumë pak minuta deri në fund të pjesës së parë.

Më poshtë goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

11/09/2019 22:56

Messi’t i buzëqesh “Topi i Artë”, Barcelona fiton dhe merr sërish kreun e La Ligas