Lajme

Mësoni motin për ditën e sotme

07/12/2019 07:23
nga:A. R.

Gjatë ditës së sotme pritet të mbajë mot kryesisht me diell dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 10-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 22-25 gradë Celsius.