Showtime

Më aktiv në Instagram se në futboll, shikoni komentet epike të Zhegrovës me të dashurën e tij

07/11/2019 15:29
nga:Natyra

Edon Zhegrova është njëri nga lojtarët kosovar i cili shpeshherë komentohet në media rozë, shkruan GazetaBlic.

Krahas jetës në futboll ai iu lë vend mediave edhe për jetën e tij private.

Zhegrova është në lidhje dashurie me Elsa Musliun tashë një kohë, por dyshen nuk kemi pasur mundësi që t’i shohim së bashku.

Ata janë munduar ta mbajnë të fshehur lidhjen e tyre por sapo deklaruan dashurinë për njëri-tjetrin në disa komente në një foto që Elsa ka publikuar në Instagram.

Zhegrova ka komentuar në fotografi të të dashurës, duke e quajtur ‘princeshë’ ku i ka shtuar edhe një emoy.

Kështu, Elsa nuk ka pritur për t’i kthyer komentin, ku i ka shkruar ‘të dua’.

Më pas Edoni vazhdon duke i thënë se shumë vajza duan që të jenë në vendin e saj, ajo ia kthen “S’kanë kaqikë’, koment ky që ka bërë që dyshja të qeshin me të madhe.

Shikoni foton e mëposhtme ku mund t’i shihni disa komente/GazetaBlic./

11/07/2019 21:04

Zonja dhe zotërinj, njeriu i ndeshjes, Edon Zhegrova