Sporti

Mbyllet gjithçka në Podujevë, Llapi njoftohet me humbjen e dytë këtë edicion

10/05/2019 16:35
nga:M K

Ka përfunduar para pak çastesh dueli i vetëm i ditës në kuadër të Superligës, që u zhvillua në Podujevë.

Ferizaji ka mposhtur Llapin si mysafir me rezultat 2-4, për ta regjistruar fitoren e tretë në këtë edicion, shkruan GazetaBlic.

Për ekipin e Batatinës ndërkaq, kjo është humbja e dytë këtë stinor, krahas pesë fitoreve e dy barazimeve.

Pas pak do të vijmë me informatat shtesë nga ky takim dhe deklaratat e trajnerëve.

/GazetaBlic/

10/20/2019 13:50

Formacionet zyrtare: Drita – Ballkani dhe Ferizaj – Prishtina