Sporti

Mbyllen pjesët e para të ndeshjeve të mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

10/03/2018 21:49
nga:M K

Kanë përfunduar para pak çastesh pjesët e para të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve që kanë filluar në orën 21:00.

Befasi nuk ka, përveç që nuk janë shënuar shumë gola në disa prej gjashtë dueleve që po zhvillohen në këtë kohë, shkruan GazetaBlic.

Gola ka vetëm në tre ndeshje. Barcelona po udhëheq në Wembley 0-2 ndaj Tottenhemit, kurse Interi po luan 1-1 në Eindhoven përballë PSV-së.

Me të njëjtin rezultat është përmbyll edhe fraksioni i parë në Wanda Metropolitano, ku Atletico Madrid po luan ndaj Clubb Brugg.

Dortmund – Monaco, Napoli – Liverpool dhe Porto Galatasay janë mbyllur ashtu edhe siç i’a kanë filluar, 0-0.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në fraksionin e dytë, kurse ne do t’iu raportojmë për ç’do gjë.

/GazetaBlic/

06/12/2019 21:47

Caktohet orari i ndeshjeve të fazës paraeliminatore në Champions