Sporti

Marcelo e bën horë Alvesin, shikoni se si e kalon (VIDEO)

02/14/2018 22:07
nga:Lorik J

Skuadra e Real Madridit është duke barazuar me PSG-në me rezultatin e barabartë 1-1.

Ronaldo dhe Rabiot ishin golashënuesit e golave për skuadrat përkatëse, shkruan GazetaBlic

Me të filluar pjesa e dytë, Marcelo i ngriti në këmbë të gjithë tifozët e Realit me kalimin që i bëri Alvesit.

Ja kalimi akrobatik i tij: