Showtime

Majlinda Zeka çdo ditë e më e bukur, publikon imazhe mahnitëse

08/13/2019 16:05
nga:Y Ramadani

Bukuroshja e njohur për publikun dhe njiherit ish bashkëshortja e reperit, Majk, shfaqet shumë e nxehtë në publik, shkruan GazetaBlic.

Bëhet fjalë për Majlinda Zekën, e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë kështu foto të ndryshme me ndjekësit e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto shumë joshëse dhe tërheqëse duke mbledhur kështu një numër të madhë të fansave.

Ndryshe, bukuroshja është shumë e përfolur për jetën private.

/GazetaBlic/.