Lajme

Lutfi Haziri nis “luftën” me Lëvizjen Vetëvendosje

11/03/2019 20:19
nga:Gazeta Blic

Së fundmi ka nisur një “luftë” në rrjete sociale në mes nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri dhe zyrtarëve të lartë të Vetëvendosjes.

Haziri shkruajti se “emri i kryeministrit kalon nëpër zyrat e LDK-së”.

Ndërsa nga Vetëvendosja iu përgjigjë duke thënë se ky nënkryetar i LDK-së nuk ka ndonjë peshë.

Ndiqeni kronikën në vijim:

11/19/2019 22:01

VV e ndryshon statutin, Kurti mbetet kryetar i partisë