Showtime

Lumi B tallet keq me modelët, ja çfarë video ka publikuar

06/13/2018 15:38
nga:L I

Sapo ka publikuar projektin më të ri muzikor, ‘Makiato’ duke iu bashkuar prurjeve të shumta të kësaj vere ne muzikë.

Por bashkë me klipin, Lumi B solli edhe një version ironizues për modelët.

Bashkë me miqtë e tij kanë realizuar një video ku ata janë juria ndërsa reperi, një model në audicion.

Mënyra si Lumi B imiton në ecje modelët, shkakton të qeshura jo vetëm mes djemve, por mes të gjithë ndjekësve.

TalentShow (TV LUMI) pjesa e pare….. Tag shokun Model

A post shared by LumiB (@lumib) on

06/21/2018 08:46

Konfirmohet performanca e Lumi B në Sunny Hill Festival krahas Dua Lipës, Action Bronson dhe yjeve tjera!