Showtime

Luana Vjollca e mahnitshme në këto fotografi

05/19/2019 12:36
nga:Natyra

Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar foto në ‘Instagram‘ me fustan të zi, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka venë në fokus gjoksin dhe këmbët joshëse.

‘Lule Vjollce’, ka shkruar ajo në foto.

Fotot e mëposhtme, Luana i ka publikuar nga Italia.

Ndryshe, këngëtarja së fundi po shijon suksesin e bashkëpunimit me Danin ‘Sonte‘, që deri më tani ka arritur 1 milionë shikime në YouTube./GazetaBlic./

08/09/2019 17:56

Luana më sensuale se kurrë, foto të “nxehta” me fustan të lagur