Lajme

Luana çmend rrjetin, hap këmbët pranë…

02/14/2018 23:10
nga:FL.B

Ka vendosur t’i lë të gjithë pa gjumë.

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram ku dukej tejet hot me një fustan të kuq, shkruan lajmi.net

Luana shihet se është ulur pranë një zjarri dhe kishte hapur këmbët që ja kishte nxjerrë fustani.

E fotos ajo ia shkrim ku përmes të cilit uroi Shën Valentinin.

Fotoja e Luanës u komentua me të madhe nga meshkujt. I dashuri i saj Krenari është vërtetë më fat!

Happy Valentines 🌹

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

02/14/2019 10:45

Luana Vjollca nuk po rehatohet, çka po ndodh me të?