Showtime

Lori ka gati këngën e re

07/11/2019 21:56
nga:Natyra

Në vazhdën e projekteve muzikore të kësaj vere, nuk kishte se si të mos mungonte një këngë e bukur nga Lori Kaçka.

Këngëtarja tashmë e ka finalizuar projektin e ri dhe detajet ua themi ne.

Kënga është e punuar nga Aida dhe Armendi, dy artistët që Lori i riktheu e para teksa orkestrimi është i Irkenc Hykës.

Ky projekt do të shoqërohet edhe me videoklip, tashmë i finalizuar nga EMF Creative dhe Prive merr vesh se bëhet fjalë për këngë ritmike.

Pritja merr fund nesër.