Showtime

Loredana Zefi si rrallë herë publikon foto me babain e saj të ndjerë

08/13/2019 17:02
nga:Y Ramadani

Rep artistja e njohur për hitet e saja, ka postuar një foto të rrallë, shkruan GazetaBlic.

Është fjala për Loredana Zefin, e cila para pak minutash ka postuar një foto me baban e saj të ndjerë.

Siç duket këngëtarja ka qenë shumë e lidhur dhe kujton me mall kohën që ka kaluar me të.

/GazetaBlic/.