Lajme

Llamarina bie nga një ndërtesë në ‘Ulpianë’

02/13/2018 15:03
nga:Gazeta Blic

Pjesë të llamarinës kanë rënë nga një ndërtesë afër tre rrokaqiejve në “Ulpianë”.

Nga një ndërtesë në “Ulpianë” afër tre rrokaqiejve kanë rënë sot pjesë të llamarinës.

Në vend të ngjarjes kanë dalë policët dhe zjarrfikësit, ndërsa është rrethuar ma shirita që ndalojnë hyrjen vendi ku kanë rënë pjesë të llamarinës./Kallxo.com

04/07/2018 20:25

4 vjeçarja që vdiq nga zjarri në Ulpianë qëndronte vetëm në shtëpi, nëna i punonte natën