Sporti

Liverpool deklason Porton, me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

02/14/2018 22:34
nga:Lorik J

Skuadra e Liverpoolit ka fituar ndaj Portos në ndeshjen e zhvilluar në Stadio Dragao.

Ekipi i Liverpoolit mposhti Porton me rezultatin e thellë 0-5, shkruan GazetaBlic

Golat për ekipin e Jurgen Klopp i shënuan: Mane (3), Salah dhe Firmino.

Ndeshja e kthimit mes Liverpoolit dhe Portos zhvillohet në Anfield me 6 mars./GazetaBlic/

11/18/2018 15:24

Chelsea dhe Liverpooli në ‘luftë’ për fantazistin e Fiorentinës