Showtime

Lajmërohet Rita Ora! E djeg “Instagramin” me këto 3 fotografi

02/18/2018 12:58
nga:E Sh

Rita Ora , është këngëtarja shqiptare që mbrëmë i dha vulë koncerteve të saj duke krijuar një atmosferë të paharruar, shkruan Gazeta Blic.

Performanca e saj unike bëri që shumë fansa të këndojnë dhe të brohorasin me të njëkohësisht, e sidomos tek vallja “Shota”.

Përveç koncertit madhështor me mbi 300 mijë të ftuar, Rita Ora shkëlqeu me paraqitjen e zjarrtë dhe dukjen e mrekullueshme. E pas përfundimit ajo u nis menjëherë në Japoni për të realizuar një spot reklamues, megjithatë nuk hezitoi të shfaq 3 fotografitë më seksi me të cilat thyen edhe rrjetet sociale.

Më poshtë “Gazeta Blic”, ju sjellë pozat më provokuese të këngëtares Ora.

Rita Ora

06/18/2018 10:13

Komuna e Prishtinës me kontrata të parealizuara nga viti 2015