Showtime

Ky është “Shën Valentini” për Fjolla Morinën!

02/14/2018 20:14
nga:E Sh

Fjolla Morina është njëra ndër këngëtaret më seksi që ka estrada, shkruan Gazeta Blic.

Ajo është mjaft e pranishme në shtypin rozë, me paraqitjet e saj të ndryshme dhe me stile të veçanta. Në rrjetet sociale poashtu është tejet aktive, fotografinë e fundit që ka publikuar është me vajzën e saj, përderisa kështu vendos të kalojë edhe Shën Valentinin.

“Urime Shën Valentini”, – është përshkrimi sipër fotografisë.

Kujtojmë se, Fjolla Morina së fundmi ka hyrë në një biznes së bashku me ‘Mrrex Fashion’, ceremoninë e së cilës e ka mbajtur me 9 shkurt në Tiranë.

Ndërsa, kënga e fundit që ka lansuar është “CULO”. /GazetaBlic./

05/16/2018 23:03

Top 5 fotot më provokuese të Libertas