Lajme

Ky është kandidati që ka zënë vendin e Ramiz Kelmendit në listën zgjedhore të LDK-së

09/06/2019 23:21
nga:M K

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka përfshirë në listën e saj zgjedhore, Brahim Selimajn, në vend të Ramiz Kelmendit i cili pak orë më parë njoftoi se ka hequr dorë nga politika, njofton Klan Kosova.

Brahim Selimaj mësohet se vjen nga trevat e Rugovës, njofton Klan Kosova.

11/11/2019 11:12

Zyrtari i LDK-së publikon “pazaret” mes qeverisë së Ramës dhe asaj serbe