Sporti

Komentimi i çmendur i Andin Lokaj tek goli i parë i Kosovës – Çka është kjo more!

09/11/2019 13:29
nga:Ideal

Anglia dhe Kosova mbrëmë u takun mes veti në kuadër të kualifikimeve për ‘Euro 2020’.

‘Dardanët’ nuk arritën ti bëjn ballë një superfuqie siç është Anglia dhe rezultati i favorizoi Tre Luanët në 5″3, shkruan GazetaBlic.

Por ajo se çfarë që u cilësua unike e gjithë kësaj ndeshje, ishte komentimi i Andin Lokaj në golin e parë të Kosovës, kur Valon Berisha shënoi në sekondën e 43’të të takimit.

Ja momenti, thjesht pa fjalë:

/GazetaBlic/