Showtime

Kjo vogëlushe, sot është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera (FOTO)

02/14/2018 16:17
nga:L I

Çdo projekt i saj gjithmonë kthehet në hit, shkruan GazetaBlic.

Flasim për Ronela Hajati e cila ka krijuar simpati të madhe tek publiku me sinqeritetin e saj, edhe pse në raport me kolegët shpesh herë i ka prishur dhe punë. Kujtojmë këtu rastin kur drejtonte një emision në një nga radiot e Tiranës, dhe aty flet për Eni dhe Greta Koçin, e që nga ajo ditë e deri më sot ato nuk flasin.

Sot, ajo është kthyer pas në kohë ku ka publikuar dy fotografi të vitit 1994. Këtu ajo shihet së bashku me nënën e saj.

Ndërsa babai i saj ka disa vite që ka ndërruar jetë, gjë që Ronela dhe sot nuk arrinë ta pranoj, pasi dhimbja është shumë e madhe për ikjen e tij.

Ronela Hajati këtë periudhë është përfolur në medie për lidhjen e saj me këngëtarin Young Zerka por deri tani asnjëri nga ta nuk e ka pranuar një gjë tillë. Projekti i fundit është “Dijamanta” në bashkëpunim me Zerkën i cili ka arritur mbi 4 milionë klikime./GazetaBlic

01/27/2019 12:31

U tha se u ndanë? Por kjo se çka zbuluam të Ronela dhe Zerka thotë shumë