Sporti

Kjo është renditja tabelare në Ligën e Kampionëve pas xhiros së dytë

10/02/2019 23:04
nga:M K

Para pak çastesh kanë përfunduar ndeshjet e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve.

Xhiroja e dytë tashmë është mbyllur, derisa më poshtë mund ta shihni renditjen tabelare, shkruan GazetaBlic.

Kujtojmë se pas pak do të vijmë me informatatat shtesë nga duelet e mbrëmjes së sotme.

/GazetaBlic/

11/09/2019 22:56

Messi’t i buzëqesh “Topi i Artë”, Barcelona fiton dhe merr sërish kreun e La Ligas