Showtime

Kjo është dhurata që mori Adelina Tahiri për “Shën Valentin”, si e martuar (FOTO)

02/14/2018 21:23
nga:L I

Në muajin dhjetor këngëtarja Adelina Tahiri i dha fund beqarisë me avokatin e maqedonas, shkruan GazetaBlic.

Dasma që ata organizuan ishte tejet private, ku ishin vetëm familjarët e çiftit.

E këtë 14 shkurt, ditën e të dashuruarve ajo po e feston tani si e martuar, ku bashkëshorti i saj është përkujdesur edhe kësaj radhe për ta surprizuar bukuroshen nga Shkupi.

Ai i ka bërë dhuratë asaj prej një nga markave më luksoze “Louis Vuitton” por nuk e ka bërë të ditur se çfarë i ka dhuruar.

Adelina është mjaft aktive me projekte muzikore, ku dy të fundit që ajo ka lansuar janë “S’je normal” dhe “Dale kadale”./GazetaBlic

02/18/2019 18:11

E pabesueshme, vetëm syzet e Adelina Tahirit kushtojnë 600 euro