Showtime

Kida ekspozohet më shumë se ç’duhet në këto imazhe!

02/14/2018 16:44
nga:E Sh

Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun Kida, është njëra ndër artistet më simpatike të estradës, shkruan Gazeta Blic.

Që nga fillimi i karrierës ka arritur të mbledh një numër të madh të fansave me origjinalitetin dhe pozitivitetin që ka përcjellë. Rrjeteve sociale poashtu nuk i mungon, ajo publikon imazhe të llojllojshme dhe mjaft atraktive. Në këto të fundit me këtë grim profesional, pamja e saj ju lë shumë për të dëshiruar.

Kujtojmë që këngëtarja Latifi është pjesë e grupit “On Records”, që në fillimet e saj ku ka realizuar hite të shumta dhe mjaft të pëlqyera.

Projektin e fundit që ka publikuar është “Kce”, që ka marrë mbi 3 milionë klikime. /GazetaBlic./

02/10/2019 09:46

Kida ua qel sytë me mëngjes me këto foto