Showtime

Me këtë fotografi e uron bashkëshortja Medën në ditën e të dashuruarve (FOTO)

02/14/2018 16:54
nga:L I

Në ditën e të dashuruarve nuk ka munguar as urimi i bashkëshortes së Medës, shkruan GazetaBlic.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram kur ajo dhe Meda ishin të rinj.

“Të dua. Gëzuar Shën Valentinin” ka shkruar Luljeta në fotografinë e publikuar.

Love you happy Valentin ❤️💋💋💋💋

A post shared by Lule (@luljeta_pergjeqaj) on

Kujtojmë se Meda dhe Luljeta kanë vite të martuar dhe kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë.

Ndërkohë, Meda është një nga emrat më të kërkuar të estradës shqiptare ku përveç brenda trojeve shqiptare, koncertet e shumta janë jashtë kufinjve./GazetaBlic

01/21/2019 19:02

Këngëtari shqiptar me fjalë prekëse kujton ish presidentin Ibrahim Rugova