Showtime

Kështu po e feston “Shën Valentinin” Tuna (FOTO)

02/14/2018 18:11
nga:L I

Janë bërë disa muaj që kur Tuna dhe Patrisi janë bërë prindër për herë të parë, shkruan GazetaBlic.

Tuna solli në jetë një djalë të cilin çifti e pagëzuan me emrin Tian.

Ajo tashmë i është përkushtuar tërësisht familjes së saj duke lënë anash dhe projektet muzikore, pasi u bë kohë që ajo nuk ka ardhur me ndonjë këngë të re. Ajo e fundit mbetet “Duam”, pjesëmarrëse në “Kënga Magjike.

E sot, në ditën e të dashuruarve po feston dhe Tuna? Por, duket se “Shën Valentini” i saj është djali i saj, Tiani, ku dhe ka publikuar një fotografi të tij në Instagram.

Në shumë fotografi të publikuara Tiani i vogël është kopje e babait, Patrisit.

 

11/21/2018 11:42

Tuna mahnit me linjat e saj trupore, vizaton çdo detaj të trupit me këtë veshje!