Showtime

Kështu e surprizon Albatriti, Egzonën për ditën e të dashuruarve?

02/14/2018 18:00
nga:E Sh

Albatrit Muçiqi dhe Egzona ka më shumë se dy vite që janë martuar, madje kjo e fundit është gjithnjë në top qendrën e mediave rozë, shkruan Gazeta Blic.

Martesa e tyre bëri bujë të madhe duke u komentuar për çdo veprim që bëjnë, madje kjo e fundit vazhdon çdohere të na sjellë risi. Pasiçë sot është Shën Valentini, dita e të dashuruarve edhe Albatriti ka vendosur të surprizojë me këtë dhuratë, gruan e tij.

😍 @albatritmuqiqi

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on

Dhuratë kjo tejet simbolike dhe me një mbishkrim të veçantë ‘Për Egzonën time’. Ndryshe, Albatrit Muçiqi do sjellë dy projekte të reja muzikore.

Ndërsa, kënga e fundit që ka publikuar është ‘Po du me tpa’. /GazetaBlic./

11/14/2018 09:24

Për 250 euro borxh që nuk i pagoi, vajzës ia publikuan disa fotografi intime