Showtime

Këngëtari shqiptar: Nuk duhet harruar e kaluara

06/12/2019 14:16
nga:L I

Sot po shënohet 20 vjetori i çlirimit, ku Bill Clinton dhe Madeleine Albright po vitizojnë Kosovën në këtë ditë kaq të rëndësishme, shkruan GazetaBlic.

Në sheshin “Skënderbeu” po mbahet ceremonia shtetërore, ku të ftuar janë edhe miqtë tjerë të vendit.

Këngëtari Blero ka bërë një postim nga e ka kaluara ku ka shkruar se ajo nuk duhet harruar.

“FESTO POR KURR MOS HARRO”, ka shkruar Blero Muharremi./GazetaBlic