Showtime

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Loredana Zefin!

06/12/2019 17:49
nga:Natyra

Reperja Loredana Zefi sapo ka publikuar një foto më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, shkruan GazetaBlic.

Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo ka ndarë imazhin me ndjekësit e saj.

Me një makijazh profesional dhe flokët kaçurrele, Loredana po duket për mrekulli.

Ajo veshur ka një bluzë me ngjyrë të kaltër, makijazhin sipër syve e ka të vendosur ne po të njëjtën ngjyrë.

Përveç fotos e cila merr vëmendje, po ashtu sytë kah ora e reperes. Ore kjo e firmës ‘Rolex‘ njëra nga orët me të shtrenjtat në botë.

Projekti i fundit i Lorit është ‘Labyrinth‘, me 4 milionë shikime në YouTube.

/GazetaBlic/

06/26/2019 09:54

Lajmërohet Petra Z, gruaja 52 vjeçare që dyshohet se e mashtroi Loredana Zefi