Showtime

Jahti ku Kylie Jenner e festoi ditëlindjen, një milion për një javë

08/13/2019 11:48
nga:Natyra

Kylie Jenner ka para që shumica vetëm mund t’i ëndërrojnë – duke e lënë atë mjaft të pasur për të shpenzuar një shumë serioze të parave për festë të ditëlindjes sa më madhështore.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” është një miliardere dhe nëna krenare e vajzës njëvjeçare Stormi Webster, e cilau bë 22 vjeçe javën që shkoi.

Dhe për të festuar një tjetër qiri në tortën e saj, ylli u nis nëpër det në një jsht luksoz duke festuar të shtunën në brigjet e Italisë.

Dhe tani janë zbuluar të gjitha detajet e lavdishme të jahtit që Kylie mori për vete dhe familjen për të festuar.

Qiraja e këtij jahti është hiç më pak se një milion dollarë për një javë.