Lajme

Jahjaga refuzoi të marrë pjesë në seancë gjyqësore (Video)

02/14/2018 20:43
nga:Gazeta Blic

Edhe pse ajo nuk ishte ne seancë një gjykim për Atifete jahjagen filloi.

Ish presidentja është paditur për shpifje nga Arben e Xheladin Berisha.

Këta po pretendojnë se Jahjaga gaboi kur tha se Shyhrete Berisha është nxjerrë zvarrë nga shtëpia ku kishte jetuar me burrin dhe fëmijët e saj.