Showtime

Ja si ndihet Anxhelina për Shën Valentin?

02/14/2018 16:29
nga:E Sh

Anxhelina Hadërgjonaj është vajza e Albërie Hadërgjonajt e cila ka marrë vëmendjen në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic.

Ajo është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, e në këtë të fundit duket shumë ‘hot’, përderisa lë një mbishkrim interesant sipër imazhit.

‘Kështu ndjehem për Shën Valentin’.

Si e ëma ashtu edhe e bija kanë tipare karakteristike dhe forma trupore për të cilat shquhen.

Jo më kot është thënia ‘bëmë mama të të ngjajë’ edhe Anxhelina është kopja më e bukur e artistes së madhe shqiptare Albërie Hadërgjonaj. /GazetaBlic./

 

 

11/14/2018 22:30

‘Ti të bën të martohesh pa e pas në mend’, kujt i referohet kështu Albërie Hadergjonaj?