Showtime

Ja se çfarë i lidhë Stresin me Luanën

08/13/2019 15:23
nga:Y Ramadani

Luana Vjollca është emër shumë i komentuar në shtypin rozë.

Luana Vjollca së fundi ka zgjedhur që bashkë me familjen të pushojë në plazhin e Dhërmisë.

Në imazhet që i postoi në Instagram, Luana u shfaq pranë nënës, motrave dhe mbesës.

“E bekuar.. Nga Familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqiperise! Faleminderiit Zot”, shkruan ajo mbi foto.

Fotografia e saj pranoi shumë komente nga ana e ndjekësve, por një që të bie në sy ishte ai i reperit Stresi.

“Familja ime”, ishte komenti që ia la Stresi, lajmi.net