Sporti

Ja sa milionë euro do të ofrojë Real Madrid për Griezmann

04/09/2018 09:29
nga:A. R.

Presidenti i Real Madrid Florentino Perez është gati të thyejë bankën në mënyrë që të mundë Barcelonën me nënshkrimin e Antoine Griezmann, pohon Diario Gol.

Sulmuesi i Francës ishte fantastik  kundër Realit të dielën, duke barazuar për Atletico Madridin dhe duke ndihmuar skuadrën e tij për ta marrë një pikë.

Ai ai ka qenë prej kohësh i lidhur me skuadrën nga Camp Nou,

Por një ofertë në prej vlerë 100 milionë euro do të thoshte blerjen e  klauzolës së Griezmann dhe do ta linte të lirë lojtarin të diskutonte kushtet me rivalët e përjetshëm të Atletico Madrid./Gazeta Blic

10/19/2019 23:13

Mallorca – Real Madrid, notat e futbollistëve