Showtime

Ja çka bëjnë pas punës Xhynejt dhe Feride derisa partnerët e tyre janë në shtëpi (Foto)

09/19/2017 16:47
nga:A. R.

Për publikun shqiptar janë dy personazhet më të dashur nga rolet e tyre si Xhynejt dhe Feride, përcjell ORAinfo.

Ata pas xhirimeve gjejnë kohë edhe të argëtohen në natyrë të tillë relaksuese.

Por, a iu pengon kjo marrëdhënie kaq e afërt partnerëve të tyre që i presin për të kaluar kohën pas punës

05/16/2019 22:51

Kjo është gruaja që i dha mbështetje grave të dhunuara në Kosovë