Showtime

Ja çfarë i bëri dhuratë bashkëshortes “Llukmani” i serialit “O sa mirë” (FOTO)

02/14/2018 16:34
nga:L I

Me 2 shtator të vitit 2017 Ernest Zymeri dhe Lena Rexhepi i dhanë fund beqarisë, shkruan GazetaBlic.

Menjëherë pas dasmës, çifti muajin e mjaltit e kaluan në Maldive.

Flashback…from heaven to dust 😃 with @astravelclub everything is better #maldives #cocoonmaldives #honeymoon

A post shared by Ernest Zymberi (@ernestzymberi) on

Ernesti u bë i njohur falë serialit “O sa mirë” me rolin e ‘Llukmanit’ nga Presheva, ku arriti të pëlqehej jashtë mase nga publiku shqiptar.

E sot, në ditën e të dashuruarve Ernesit ka publikuar një fotografi ku shihet teksa ka surprizuar Lenën me një buqetë me lule. Çifti po duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit./GazetaBlic

11/12/2018 16:46

Stupcat ‘thumbojnë’ keq serialin ‘O sa mirë’: Nuk rritet shikueshmëria duke marr femra seksi në serial!