Sporti

Informata rreth biletave për ndeshjen, Feronikeli – Prishtina

05/15/2019 23:48
nga:M K

Feronikeli pret Prishtinën, të dielën, më 19 maj, me fillim prej orës 16:00, në stadiumin “Rexhep Rexhepi”, në Drenas.

Këto janë disa informata rreth biletave, për këtë ndeshje:

Biletat do të shiten në Restaurant Dijamant, në Drenas, çdo ditë, prej orës 10:00 – 15:00 (për hargjimin e sasisë së biletave do të njoftoheni me kohë).

Fëmijët nën moshën 15 vjeçare, nuk do të lejohen të futen në stadium edhe nëse posedojnë biletë (për shkak të interesimit të madh për këtë ndeshje dhe vendeve të limituara).

Askush nuk do të lejohet të futet në stadium pa biletë, pa dallim.

Dyert e stadiumit do të mbyllen një orë para ndeshjes ( në ora 15:00) prandaj lusim të gjithë që të vijnë me kohë.

Asnjë veturë nuk do të lejohet të parkohet në oborrin e stadiumit.
Çmimi për një biletë është 5 EURO.

Një person mund ti blejë maksimumi deri në 2 (dy) bileta.

Për shkak të interesimit të madh për këtë ndeshje dhe vendit të limituar (shkaku i punimeve në pjesët tjera të tribunave), ju lusim të gjithëve për mirkuptim, shkruan faqja zyrtare e klubit “bardhë e gjelbërt”.

09/19/2019 17:54

Feronikeli rikthehet te fitorja! Paqe në derbin “02”, derisa Dukagjini vazhdon me humbje