Sporti

Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve, përballje titanësh

04/13/2018 13:14
nga:Y.K

Është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve

Në Nyon të Zvicrës katër skuadrat e mbetura në këtë fazë kanë kuptuar kundërshtarët e tyre, shkruan Gazeta Blic

Në gjysmëfinale do të kemi përballje titanësh.

Skuadra e njohur gjermane Bayern Munich do të takohet me kampionin aktual Real Madrid

Ndërkohë çifti tjetër është ai në mes të skuadrës angleze Liverpool  dhe asaj italiane Roma

 

03/23/2019 18:16

Legjendat e Liverpoolit mposhtin ata të Milanit