Lajme

Haxhi Krasniqi flet pas fitores së madhe, kjo është deklarata që do t’i emocionojë të gjithë shqiptarët

02/03/2018 22:54
nga:Lorik J

Haxhi Krasniqi ka fituar meçin ndaj boksierit polak, Grafka.

Krasniqi fitoi pas vlerësimit të arbitrave në fund të takimit, shkruan GazetaBlic

Megjithatë Krasniqi dhe Grafka na ‘servuan’ një ballafaqim tepër interesant, pasi të dy luftuan deri në fund për të fituar meçin e madh.

Pas përfundimit të meçit, Haxhi Krasniqi i përshëndeti të gjithë shqiptarët dhe i falënderoi për përkrahjen.

“Ju përshëndes të gjithëve, faleminderit shumë për përkrahjen” ka thënë ai për ‘Kampionët Shqiptarë”./GazetaBlic/

06/03/2018 13:01

Haxhi Krasniqi dëshiron të bëhet kampion i botës