Lajme

Haradinaj thërret konferencë për media

12/08/2019 10:23
nga:B. D

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, sot do të mbajë një konferencë për media, shkruan GazetaBlic.

Kështu ka njoftuar Zyra për Komunikim Publik nga kryeministria.

Konferenca është paralajmëruar për orën 15:00 dhe do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë.

Zyra për medie sipas njoftimit të bërë nuk ka treguar për temën që Haradinaj do të diskutoj dhe që ka thirrur këtë konferencë.

01/08/2020 07:29

Çka po ndodh me vizat?