Lajme

Haradinaj: Shqiptarët, shekuj me radhë, kanë kremtuar bashkë festat fetare të njëri-tjetrit

04/21/2019 15:51
nga:Gazeta Blic

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka thënë se shqiptarët, shekuj me radhë, kanë kremtuar bashkë festat fetare të njëri-tjetrit.

Sipas tij, kjo pasuri është ndër vlerat më unike të së kaluarës dhe të sotmes së shqiptarëve, transmeton Klan Kosova.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Kryeministrit Haradinaj në Facebook.

Shqiptarët, shekuj me radhë, kanë kremtuar bashkë festat fetare të njëri-tjetrit. Kjo pasuri, është ndër vlerat më unike…

Publiée par Ramush Haradinaj sur Dimanche 21 avril 2019

08/09/2019 13:33

EKSKLUZIVE || Edi Rama merr “mision” formimin e Qeverisë së Kosovës pa zgjedhje: Takime “sekrete” me Hashim Thaçin