Lajme

Haliti: Dekada e re po merr formë edhe në Pejë

03/23/2019 09:48
nga:A. R.

Kryetari i PDK-së dega në Pejë Xhavit Haliti ka marrë pjesë në aktivitetin e organizuar nga aktivistë të kësaj partie në Pejë.

Sipas njoftimit për media, përmes këtij aktiviteti u prezantuan edhe dhjetëra aderime ku Haliti u dëshiroj mirëseardhje duke ju garantuar hapësirë dhe gjithë mbështetjen e PDK-së.

Haliti para të pranishmëve theksoj se dekada e re si platformë politike po merr formë edhe në Pejë ashtu siç tha ai që po merr formë në gjithë Kosovën.

10/11/2019 23:55

Kandidati i PDK’së për deputet: Rusët kanë mundur të ndikojnë në zgjedhjet e 6 Tetorit