Showtime

Gjiko publikon imazhe të ëmbla me djalin e tij Zërin

08/13/2019 20:33
nga:Y Ramadani

Reperi i njohur i estradës shqiptare, Asdren Gjikolli, i njohur si Gjiko dhe si reperi më energjik në skenë, shkruan GazetaBlic.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe ndanë momente me ndjekësit e tij, ku edhe së fundi ka postuar një foto të rrallë me djalin e tij.

“Zërit si intereson se sa koncerte i ka babi”, ka shkruar Gjiko.

Ndryshe, projekti i tij i fundit është “Coco Jumbo”, e cila është pëlqyer mjaft shumë nga publiku.

/GazetaBlic/.