Showtime

Gjiko dhe Elita në kulmin e dashurisë! Ja çka bëjnë për Shën Valentin

02/14/2018 19:14
nga:E Sh

Sot shënohet dita e të dashuruarve, Shën Valentini me ç’rast shumë nga artistët tanë zgjodhën mënyra të ndryshme për të festuar, shkruan Gazeta Blic.

E padyshim secili prej tyre bënë organizime të veçanta, dhe morën dhurata të shumta e madje tejet të unike. Këta të fundit janë Gjiko dhe Elita, të cilët po festojnë më ndryshe, sipas postimeve që kanë bërë.

Gjiko ka publikuar një video teksa shihet Elita, ku ky i fundit tallet keq me të ndërsa moderatorja Rudi ka zgjedhur fotografinë më të ëmbël të tyre.

Oooj gjyle @elita.rudi 😁❤️

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Ndryshe, Gjiko dhe Elita janë ndër çiftet më të reja dhe më simpatike të estradës. /GazetaBlic./

01/03/2019 11:34

Elita e uron Gjikon për ditëlindje: ‘Më ke bërë të jem një femër dhe grua më e përkryer’