Sporti

Gjakova nuk ndalet, mposht xhudisten nga Panamaja dhe kalon në finale

07/12/2019 15:13
nga:Ideal

Nora Gjakova ka arritur që të mposht panamezen Miryam Rober.

Gjakova ka mposhtur vazzari panamezen.

Gjakova ka arritur që të siguroj medaljen e argjendtën dhe garën për të artën në Grand Prix Budapest.

Kujtojmë që në finale ndodhet edhe Distria Krasniqi (-48 kg), kurse Majlinda Kelmendi (-52 kg) lufton për medaljen e bronztë.