Showtime

Gili dhe Iliri tejet të lumtur, kështu e kaluan Shën Valentinin

02/14/2018 20:29
nga:E Sh

Ilir Berani dhe këngëtarja e njohur Gili, janë ndër çiftet më të dashura për publikun, shkruan Gazeta Blic.

Që nga fillimi i karrierës së Gilit, ata janë të pandashëm të cilët shfaqen çdoherë pranë njëri-tjetrit, madje Iliri qëndron gjithnjë prapa të hiteve të mëdha të këngëtares. E përveç karrierës, çifti gëzojnë një jetë plot me harmoni. Pikërisht, sot në ditën e të dashuruarve Gili publikon imazhin me bashkëshortin e saj, duke lënë në mbishkrim vetëm dy zemra.

Siç duket Gili nuk i preferon poezitë për të dhuruar dashuri..

❤️❤️

A post shared by Contact Manager : +37744158103 (@gili.official) on

Ndryshe, kënga e fundit që ka publikuar është “Qalldise”. /GazetaBlic./

 

12/13/2018 19:12

A e keni ditur emrin e vërtetë të këngëtares Gili?