Showtime

Fotografi e rrallë e Nerës para 18 viteve!

02/14/2018 17:45
nga:E Sh

Sabri Fejzullahu dhe Nera ka kohë që janë martuar, shkruan Gazeta Blic.

Madje lirisht mund të themi se janë ndër çiftet më të përfolura në shtypin rozë, për dashurinë që nuk hezitojnë t’ia shprehin njëri-tjetrit. Kjo e fundit, është aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon imazhe të ndryshme, në këtë të fundit shfaq pamjen e saj të mrekullueshme para 18 viteve.

“Viti 2000 Londer ✌🏽” – është mbishkrimi i shoqëruar me imazh.

Së fundmi ishin pjesë e një emisioni, ku treguan edhe fillimin e dashurisë, mënyrën se si Sabriu i propozoi martesë.

Ndryshe, ata janë prindër të dy fëmijëve, Bulzës dhe Ermalit. /GazetaBlic./

11/14/2018 09:24

Për 250 euro borxh që nuk i pagoi, vajzës ia publikuan disa fotografi intime