Sporti

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Valladolid

08/24/2019 18:11
nga:M K

Real Madridi kthehet për herë të parë këtë edicion në cilësinë e vendasit, kuptohet në Primera Division.

Djelmoshat e Zidanes pas fitores si mysafirë të Celta Vigos do të mundohen maksimalisht që t’i kënaqin tifozët me fitoren e rradhës e me një lojë të bukur, shkruan GazetaBlic.

Përballë do ta ketë Valladolidin, derisa mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat me fillim nga ora 19:00 në Santigao Bernabeu.

Më poshtë edhe emrat e futbollistëve që do ta nisin ndeshjen nga minuta e parë:

/GazetaBlic/

12/06/2019 16:28

Arsye e fortë, Real Madridi braktis La Ligën dhe Ligën e Kampionëve