Sporti

Formacionet zyrtare: Eibar – Barcelona, mbeten jashtë dy super yje

02/17/2018 15:16
nga:A. R.

Nga ora 16-15 zhvillohet ndeshja e kampionatit spanjoll ku takohen Eibar dhe Barcelona.

Trajneri i Barcelonës Valverde ka befasuar të gjithë, pasi ka lënë në bankën rezervë dyshen e Dembele dhe Coutinho, shkruan Gazeta Blic

Më poshtë në mënyrë grafike mund t`i shikoni formacionet e të dyja skuadrave./Gazeta Blic

 

10/14/2019 08:04

Barcelona ua “vë drynin” dy futbollistëve