Sporti

Formacionet e mundshme të ndeshjes Eibar – Real Madrid

03/10/2018 10:17
nga:A. R.

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.
Eibar pret sot Real Madridin në La Ligë.

Ekipi i trajnerit Zinedine Zidane kërkon fitoren për ta përmirësuar gjendjen në renditjen e tabelës.

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Real Madrid do të luajë me formacion sulmues të përbërë nga Ronaldo, Benzema dhe Bale.

10/09/2019 16:19

Messi: Dëshiroja që Ronaldo të qëndronte në Real Madrid